укр

М'яка іграшка песик - милий та приємний подарунок

М'яка іграшка песик - милий та приємний подарунок

Поділитись в соцмережі:

Плюшевий песик - це унікальна іграшка, яка, подібно до плюшевого ведмедика, популярна серед дітей усього світу. Причина цього - дуже давнє одомашнення собак, перетворення цієї тварини в найвідданішого друга людини. Крім того, надійні собаки - не просто друзі людей, вони ще й захисники, мисливці, сторожі, поводирі, а для північних народів - помічники в пересуванні. Красиві й ласкаві, при цьому суворі стосовно сторонніх, ці домашні вихованці за правом отримали першість серед інших одомашнених тварин. Вони здатні активно гратися з людьми, піднімати їм настрій, покращувати самопочуття та піклуватися про своїх господарів.

Іграшковий собака як альтернатива домашній тварині

Хоча в сучасному світі, напевно, немає жодної дитини, яка не мріяла б про цуценятко, далеко не кожен батько готовий подарувати його своїй дитині, цілком серйозно розуміючи всю ступінь відповідальності подібних дій. Якщо дитина, в силу віку, не здатна самостійно доглядати за домашнім вихованцем, а батьки через зайнятість не можуть йому в цьому допомогти, ми пропонуємо альтернативу - купити іграшкову собачку. Звичайно, м'яка іграшка не замінить живу істоту, але нехай малюк спершу пограє з нею - «погодує», «вигуляє» та вкладе «спати». У будь-якому випадку, навички такого «спілкування» допоможуть йому в майбутньому з реальним псом.

Іграшкова собака для маленької дитини здатна стати справжнім другом, якому він довірятиме секрети, вкладатиме біля себе спати та «дресируватиме».

«Дитина вигадає собачці ім’я й наділить його своїми рисами характеру. Прислухайтеся до розповідей про іграшку собачку, так ви дізнаєтеся, що хвилює малюка,  про його страхи та переживання, а може й про труднощі в садку чи спілкуванні з однолітками».

https://www.tigres.ua/posts/igrashka-sobachka-kupit-ditini-virnogo-m-yakogo-druga

На думку психологів, подібні ігри допоможуть дитині молодшого віку швидше адаптуватися в навколишньому світі, сприятимуть прояву любові до справжніх тварин, зроблять її більш відкритою для спілкування.

Обираємо якісного плюшевого собачку

Симпатичні плюшеві собачки підходять для діточок від 1 року. Що стосується хлопчиків, то вони радітимуть м'яким іграшкам років до 7-и, а потім їм краще дарувати розвиваючі ігри, конструктори, моделі машин та іншу техніку. Щодо дівчаток спостерігається інша картина: їм м'які іграшки можна дарувати не лише до повноліття, а й протягом усього життя, оскільки і дівчата, і жінки, в більшості своїй, обожнюють подарунки у вигляді м'яких іграшок.

Плюшеві собачки в якості іграшок для маленьких дітей сприяють розвитку тактильних відчуттів та уяви. При цьому дуже важливо обирати безпечні іграшки з нетоксичних матеріалів, м'яких і приємних на дотик.

Якісні плюшеві собачки відрізняються рівними міцними швами, натуральними кольорами, нескладністю очищення від забруднень та збереженням зовнішнього вигляду тривалий час. Вони не вигоряють на сонці і не линяють при взаємодії з водою.

Переваги плюшевих собачок

  1. Безпека та практичність. Плюшеві песики, ціна яких від середньої та вища - тобто, не найдешевші, зазвичай виконані з якісних гіпоалергенних матеріалів. Вони чудово чистяться чи перуться в машинці, зберігаючи свій початковий вигляд. Усі їхні деталі - безпечні для ігор дитини.
  2. Бездоганність виконання. М'які іграшкові собачки, як правило, дуже милі, їхні мордочки викликають розчулення та інші ніжні почуття.
  3. Реалістичність. Забарвлення плюшевого собачки найчастіше наближене до натурального. Навіть маленька дитина відразу впізнає в якісній іграшці милого песика.
  4. Доступність. У наші дні існує величезний асортимент іграшкових собачок, будь-якого з них можна замовити й купити, не встаючи з домашнього крісла, з доставкою додому та за доступною ціною.

Купити м'яку іграшку собачку онлайн

У наш час - як ву звичайних магазинах іграшок, так і на сайтах онлайн можна купити не лише звичні м'які іграшки, а й інтерактивні екземпляри: такі, що гавкають, рухають лапками й головою тощо.

У магазині м'яких дитячих іграшок Даринка представлені собачки різноманітних порід, розмірів та кольорів, тому зробити правильний вибір не складе труднощів. Потіште свою дитину або кохану дівчину симпатичним оригінальним подарунком - милим плюшевим собачкою!

Серед інших статей

Великий плюшевий ведмедик - милий подарунок до 8 березня

Щороку ми відзначаємо чудове свято всіх жінок - Восьме березня. Дарувати квіти в цей весняний день вже стало традицією, при цьому дівчата та жінки очікують ще якихось знаків уваги - подарунків, запрошень до ресторану, театру чи в кіно.
Детальніше