укр

Чим корисні м'які іграшки?

Чим корисні м'які іграшки?

Поділитись в соцмережі:

Хтось бажає м'які іграшки купити та подарувати, а хтось вважає це зайвим. При цьому більшість дітей молодшого віку дуже люблять м'яких іграшкових звірят і охоче з ними граються. Доведено, що м'яка іграшка сприяє психологічному розвантаженню дитини. Багато діток перетворюють її у свого «друга» - «годують» ведмедика чи зайча, вкладають його біля себе спати, копіюючи поведінку дорослих, лають за «витівки» і заохочують «солодощами». Коли дитина гладить іграшку або спілкується з нею, то вона своєю м'якістю та пухнастістю допомагає малюкові знімати стрес. Дуже часто улюблена м'яка іграшка супроводжує дитину на прогулянці, у дитячий садок, на нове місце. І в цьому випадку вона також грає психологічну роль - заспокоює, нагадуючи собою про домівку та близьких людей.

Яку м'яку іграшку краще купити?

Асортимент якісних м'яких іграшок на сьогодні просто величезний - вони відрізняються за забарвленнями, розмірами, видами. Вибирати м'яку іграшку необхідно відповідно до характеру малюка і його статі. Наприклад, для дівчаток краще обирати іграшки світлих пастельних відтінків, для хлопчиків - темніші за кольором, але з можливістю саджати їх в іграшкові машинки. Щодо розміру слід зупинити свій вибір на тих моделях, які дитина змогла б охопити і самостійно переносити з місця на місце. М'які іграшки величезних розмірів вважаються більше інтер'єрними, ніж ігровими, і їх дарують найчастіше дівчаткам-підліткам та юним дівчатам.

Вибираємо іграшку для тихих дітей

Сором'язливі діти надають перевагу невеликим іграшковим ведмедикам і зайчиками, тоді як великі м'які іграшки їх навіть трохи лякають. Якщо малюк вибрав одну невелику м'яку іграшку і не бажає з нею розлучатися - не наполягайте на зворотному - можливо, її наявність допоможе йому впевненіше спілкуватися з однолітками. Поступово, у міру його дорослішання, така прихильність зійде нанівець.

Іграшки для активних дітей

Активні хлопчики та дівчатка люблять гратися з м'якими іграшками, традиційно наділеними силою й сміливістю - тигрятами, собачками, левами. Вони самі звикли бігати та стрибати, тому й вибирають звіряток, здатних, на їхню думку, на такі ж дії. Для активних дітей найкраще купити кілька м'яких іграшок різних видів і розмірів, оскільки вони рідко прив'язуються до однієї, а вважають за краще їх періодично міняти.

Багато дітей люблять грати з м'якими іграшками - втіленням персонажів їхніх улюблених мультфільмів.

Критерії вибору якісної м'якої іграшки

У наші дні купити дитині іграшку можна як в звичайному магазині, так і в інтернет-магазині м'яких іграшок. За якими ж критеріями слід вибирати іграшки м'які, і чому українські виробники набагато кращі від китайських? Даємо поради, на що слід звертати увагу при виборі.

  1. Колір. Найкраще вибирати дитячі іграшки спокійних відтінків, оскільки дуже яскраві можуть дещо збуджувати нервову систему малюка. При цьому чорні, темно-коричневі та темно-сірі відтінки не рекомендуються. Якість фарбування при покупці в звичайному магазині можна перевірити, потерши пальцями «хутро» виробу. На пальцях після цього не повинні залишитися сліди від фарби.
  2. Запах, вірніше, повна його відсутність - ще одна ознака м'якої іграшки хорошої якості.
  3. Розмір. Як уже згадувалося, розмір іграшки може бути як маленьким, так і середнім, але таким, щоб дитина могла її самостійно, без зайвих зусиль, переносити з місця на місце.
  4. Якість пошиття. Ніяких ниток, гострих деталей, непрошитий місць - все повинно бути виконано максимально акуратно.
  5. Наповнювач. Рівномірний розподіл наповнювача іграшки - ще одна обов'язкова умова якісної м'якої іграшки.
  6. Матеріал. Він може бути як натуральним, так і штучним, але натуральний все-таке краще.
  7. Ворсисті моделі. При купівлі іграшок з ворсом краще обирати коротший ворс, оскільки на довгому шкідливих мікроорганізмів накопичується більше. При виборі іграшки з довгим ворсом необхідно регулярно її чистити та мити. Дітям до півроку краще купувати іграшки без ворсу - з кашеміру, трикотажу та флісу.
  8. Зовнішній вигляд іграшки. Іграшка, яка зображує тварину, повинна бути хоч трохи наближена до її натурального вигляду, оскільки через іграшки дитина пізнає світ.
  9. Безпека. Іграшки для дітей повинні бути сертифіковані та екологічно безпечні. М'які іграшки гуртом в Україні від виробника - кращий вибір розумних батьків, які піклуються про здоров'я своїх дітей, оскільки вони ретельно перевіряються відповідними службами.

Сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть вам зробити правильний вибір м'якої іграшки для дитини, щоб порадувати її, і бути впевненим у винятковій користі свого придбання.

Серед інших статей

Великий плюшевий ведмедик - милий подарунок до 8 березня

Щороку ми відзначаємо чудове свято всіх жінок - Восьме березня. Дарувати квіти в цей весняний день вже стало традицією, при цьому дівчата та жінки очікують ще якихось знаків уваги - подарунків, запрошень до ресторану, театру чи в кіно.
Детальніше