укр

Плюшевий ведмедик - чудовий подарунок!

Плюшевий ведмедик - чудовий подарунок!

Поділитись в соцмережі:

Великий м'який ведмідь популярний в якості подарунка як серед дітей, так і дорослих. Його можна презентувати з будь-якого приводу: на Новий рік, день народження, свято закоханих, новосілля, на весілля та хрестини. Такий подарунок принесе багато радості, позитивних емоцій і посмішок. Сьогодні купити іграшкових м'яких ведмедиків не складно, оскільки вони у великій кількості представлені на багатьох сайтах і в магазинах. Але все-таки потрібно знати, як правильно вибрати навіть по фото плюшевих ведмедиків, щоб подарунками були задоволені, і вони не втрачали своєї привабливості тривалий час.

Як встановити рівень якості м'якого ведмедика?

Якість м'яких іграшок ведмедиків буває різною, тому перевагу варто віддавати виробам українських підприємств, які проходять сертифікацію, що гарантує безпеку при їх використанні. Навіть на перший погляд, за зовнішнім виглядом, можна визначити рівень якості плюшевого виробу: пропорційність, симпатична мордочка, м'яке, приємне на дотик, хутро, адекватна вага, відсутність хімічних запахів, якісна фурнітура. Від цих складових і залежить, скільки коштує м'який ведмідь.

Визначаємо розмір іграшки - ведмедя

Якщо великий плюшевий ведмедик призначений дитині, то його розмір не повинен перевищувати 1 метр. Проте найкраще обирати невеликі моделі ведмедиків, щоб дітям було легко їх переміщати і гратися з ними.

Великі плюшеві ведмедики найчастіше дарують молодим дівчатам, щоб продемонструвати силу і масштаби своїх почуттів. Але пам'ятайте, що така іграшка займає багато місця і вимагає згодом ретельної чистки, щоб не перетворюватися на пилозбірник.

Для невисоких дівчат доречнішим буде м'який ведмедик іграшка середніх габаритів.

Вибираємо забарвлення плюшевого ведмедика

Іграшкові ведмедики плюшеві фарбуються виробниками як в природні кольори - сірий, бурий, коричневий, білий, так і в неймовірні, казкові - блакитний, рожевий, жовтий. При виборі кольору краще орієнтуватися на особисті вподобання того, кому призначений подарунок.

Наприклад, молодим дівчатам дуже подобаються білі плюшеві ведмедики, дружині або дитині можна купити бурого м'якого ведмедя, який максимально нагадуватиме справжнього звіра. Хлопчикам вибираємо більш практичні забарвлення, дівчаткам - ніжні та світлі, оскільки вони значно дбайливіше поводяться з іграшками. Але і ті, й інші ведмедики необхідно періодично очищати від пилу й забруднень.

Чим сьогодні наповнюють ведмедиків плюшевих?

При покупці плюшевого ведмедя варто поцікавитися, що в нього всередині - тобто, з якого матеріалу виконаний внутрішній наповнювач іграшки. Розглянемо, якими вони бувають і в чому їхні переваги.

  1. Вата. На перший погляд - екологічний наповнювач, але з часом вата збивається, стає твердою, і повторно рівномірно розподілити її в іграшці стає неможливим.
  2. Тирса. Тирсою наповнювалися іграшки в далекому минулому, але зараз її не застосовують, оскільки, при всіх плюсах - деревному запаху та екологічності матеріалу, тирса приваблює паразитів і не піддається вологому чищенню: при намоканні великі м'які іграшки ведмеді з тирсою починають гнити і стають непридатними для використання.
  3. Поролон. Кілька десятиліть тому цей матеріал був дуже популярним наповнювачем, оскільки недорогий і м'який на дотик. При цьому він досить важкий, і для ведмедиків великих розмірів - неприйнятний. В наші дні його використовують рідко.
  4. Синтепух. Неалергійний, без запаху, але з часом може збиватися. М'які ведмеді іграшки з синтепухом необхідно прати дуже обережно або застосовувати тільки сухе чищення.
  5. Холлофайбер. Наповнювач нового покоління, який зберігає свої властивості протягом багатьох років - піддається чищенню, пранню, не збивається, легкий та безпечний.

Ми розповіли, як правильно вибрати плюшевого ведмедика в подарунок, і що ціна м'якої іграшки залежить від розміру, використаних матеріалів, а також бренду виробника. Хочете потішити близьких - прислухайтеся до наших порад!

Серед інших статей

Великий плюшевий ведмедик - милий подарунок до 8 березня

Щороку ми відзначаємо чудове свято всіх жінок - Восьме березня. Дарувати квіти в цей весняний день вже стало традицією, при цьому дівчата та жінки очікують ще якихось знаків уваги - подарунків, запрошень до ресторану, театру чи в кіно.
Детальніше